Днепр — 2

Склад команди

ФК «Дніпро-2″ Черкаси

Прізвище, ім’я

Рік народ. Амплуа Чемп. Кубок Разом
І Г І Г І Г
1 Ленчєнков Андрій 1990 воротар 6 -6 6 -6
2 Маляр Юрій  1989 воротар 1 -1 1 -1
3 Маценко Денис  1990 воротар 1 -2 1 -2
4 Панічев Олександр 1988 воротар 9 -9 2 11 -9
5 Балюк Олександр 1988 захисник 13 1 1 14 1
6 Бишовець Максим 1988 нападник 9 1 9 1
7 Вивденко Євген 1990 напівзахисник 6 6
8 Волошенко Владислав 1988 нападник 12 1 2 1 14 2
9 Гордей Андрій 1988 напівзахисник 6 6
10 Іванченко Артем 1988 напівзахисник 1 1
11 Калініч Андрій 1988 захисник 14 1 2 16 1
12 Качур Руслан 1982 нападник 3 2 3 2
13 Костелецький Кирило 1990 нападник 1 2 3
14 Крамар Антон 1988 нападник 4 4
15 Лисенко Максим 1991 напівзахисник 1 1 2
16 Лисоконь Михайло 1990 нападник 4 4
17 Лукієнко Володимир 1985 нападник 3 2 1 5 1
18 Матвєєв Єгор 1989 захисник 8 2 10
19 Москаленко Стас 1990 напівзахисник 1 1
20 Мостовий Андрій 1988 напівзахисник 5 1 1 6 1
21 Ніколенко Іван  1988 напівзахисник 6 6
22 Олійник Олександр  1989 захисник 1 1
23 Остренко Павло 1989 напівзахисник 11 2 13
24 Парфьонов Олександр 1989 захисник 6 1 1 7 1
25 Прокопчук В’ячеслав 1988 захисник 4 4
26 Пронєвич Дмитро 1984 напівзахисник 3 1 4
27 Рева Віталій 1988 захисник 14 2 16
28 Рудов Максим 1983 нападник 2 2
29 Сайко Руслан 1988 напівзахисник 7 2 9
30 Скорик Роман 1990 напівзахисник 4 4
31 Степанов Петро 1986 напівзахисник 13 1 13 1
32 Тарасенко Євген 1983 захисник 1 1
33 Тарасенко Олег 1990 захисник 5 5
34 Ткаченко В’ячеслав  1990 напівзахисник 5 1 5 1
35 Хістєв Сергій 1981 захисник 1 1
36 Чистаховський Олексій  1990 напівзахисник 1 1
37 Шкондін Олександр  1988 напівзахисник 1 1
Кирилюк О.І. головний тренер
зтр УРСР Першин В.В. тренер

 * виділено прізвища футболістів основного складу команди ФК «Дніпро» Черкаси

Кубок Черкаської області 2007 року

Стадія

Дата Суперники Рахунок

1/16

07.04 «РЕМ-Росава» Степанці - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

0 : 2

1/8 14.04 РФК «Колос» Чорнобай - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

0 : 0, пен. 5:4

Чемпіонату Черкаської області 2007 року
серед команд першої ліги

Тур

Дата Суперники Рахунок
1 28.04 «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

0 : 1

2 16.05 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Сев-Агро» Маньківка

3 : 0

4 19.05 «Наша Ряба» Катеринопіль - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

1 : 1

5 26.05 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Іллічівець» Умань

0 : 1

6 02.06 «Зоря» Руська Поляна - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

0 : 0

3 05.06 РФК «Колос» Чорнобай - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

0 : 0

7 09.06 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Тясмин-Газовик» Кам’янка

0 : 3

8 16.06 «Явір» Сміла - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

1 : 0

9 23.06 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Авангард» Монастирище

3 : 1

11 07.07 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - ФК «Драбів» Драбів

1 : 0

10 10.07 ФК «Тальне» Тальне - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

2 : 1

12 14.07 ФК «Ходак» Черкаси - ФК «Дніпро-2″ Черкаси

5 : 0

13 21.07 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Спартак» Золотоноша

0 : 2

14 11.08 ФК «Дніпро-2″ Черкаси - «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» Шпола

0 : 2