Cherkasy Supporters

Cherkasy Supporters — це об’єднання патріотично-налаштованих молодих людей міста Черкаси, головною метою яких є добровільна організація підтримки черкаських спортивних команд та збірних команд України, пропаганда здорового способу життя, і відродження та збереження українських національних традицій.

Усі неадекватні молоді люди, які видають себе за представників нашого об’єднання і в той же час займаються безладом на вулицях нашого міста (зокрема в нетверезому стані) — насправді до нас ніяким чином не відносяться. Більше того, ми самі боремося з подібними явищами, і намагаємося викорінити їх, так як розуміємо, що вони в першу чергу погіршують саме нашу репутацію.

До моменту розформування ФК «Дніпро» Черкаси основним видом нашої діяльності була його підтримка як на домашніх матчах, так і на виїзді. Для молоді це було новим захопленням, яке відволікало їх від вуличного життя, криміналу і шкідливих звичок. Спорт, здоров’я, патріотизм стали основними ідеями об’єднання. Але через фінансові негаразди навесні 2009 року «Дніпро» припинив своє існування і нас лишили фундаменту так би мовити. Було прийнято рішення усіляко сприяти відродженню рідного футбольного клубу, але щоб не втрачати наснаги вирішили підтримувати неодноразового чемпіона України серед команд суперліги — жіночий волейбольний клуб «Круг» Черкаси, ігри якого раніше використовували для репетицій підтримки. Також періодично проводимо різноманітні заходи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя і патріотичного виховання серед молоді. Будемо раді усім бажаючим приєднатись до нас, якщо цілі нашого об’єднання відповідають Вашим особистим.

Створення ФК «Славутич» Черкаси і його вихід в другу лігу у 2011 році дали новий поштовх для розвитку нашого об’єднання. Але ми підтримуємо саме черкаських гравців і тренера, а не новостворений клуб і його керівництво, тому що в наших серцях залишається тільки «Дніпро» і жевріє надія на його відродження.

Даний ресурс створений для висвітлення діяльності нашого об’єднання.