Суми — Черкаси

Другий поспіль матч черкащани грали на виїзді. Тому це звичайно відгукнулось на кількості, та й попередня гра в Станіславі була в фаворі, плюс досить затратна по фінансам. Все одно на виїзді наша команда як завжди була, і буде з підтримкою. На матч в Суми відправилось не багато, не мало — двадцять одна особа. Добиралися поїздами. На вокзалі в Сумах, нас зустрічає парочка черкащан, які вже з ранку освоюють місто. Вирушаємо всі разом до стадіо, прогулюючись пішки. По місту людей було не багато, мабуть всі по лісах та парках «святкували» день Перемоги. Місто не погане, багато фонтанів, широкі пішохідні дороги. Отже ми розклеюючи стікера, вже майже добралися до парку де і розташовувався сам стадіон. Зайшовши до парку, помічаємо що йде реконструкція бою 45-го року. Ворожі сили в значно меншій кількості атакують колону вітчизняних вояків. Після недовгої, запеклої битви, радянські війська з перемогою залишають місце битви. Після реконструкції починається злива з грозою, ми вирішуємо перечекати її під містком. Як тільки злива більш менш вщухла, відправляємось на стадіо.

Перед заходом на стадіон, мабуть вперше в сезоні такий ретельний шмон, оператори, самий бидлуватий грифоновець попереджує одним реченням «Єслі ви будєтє вєсті сєбя не так как надо – вам п**да». Видно що «органи» добре готові приймати євро. Людей на стадіоні було не багато, можливо погода чи свято вплинули на кількість. Хоч стадіон наче й сучасний, проте акустика не дуже то й гарна. Мабуть була б краще якби обшити фасад. Оцінити свою шизу дуже складно. Принаймні запасні гравці, що розминалися, точно чули та дякували за підтримку. Переважно було чутно гул кузьми, дудки, та кадетів. Місцевих ультрас на матчі було близько тридцяти, чутно було переважно лише барабан. Сама гра була дуже напруженою, багато боротьби, та моментів. Дуже приємно що команда билася до кінця навіть програючи, та в меншості. Після гри нас перекинули на доволі таки адекватних міліціянтів в білих сорочках, які нас провели на вокзал, і майже опівночі відправили додому.