Футбольний фан-турнір

6-го червня 2009 року, в день міста Черкаси, під гаслами за здоровий спосіб життя і за відродження ФК «Дніпро» Черкаси відбувся футбольний турнір між вболівальниками цього клубу.

Всього було заявлено 6 команд з різних районів міста, які і змагалися за головний приз турніру – рози збірної України кожному гравцю команди, що займе перше місце. Матчі проходили на тренувальних полях біля Центрального стадіону і тривали 2 тайми по 10 хвилин кожний. В доволі напруженій боротьбі перемогу здобула більш досвідчена команда з району Сєдова, яка і отримала головний приз. Не залишились без заохочувальних подарунків і команди, що посіли друге та третє місця.

Незважаючи на відсутність підтримки в організації подібних заходів з боку міської влади, так само як і відсутність підтримки взагалі черкаського футболу, вболівальники сподіваються що даний фан-турнір стане традиційним для Черкас, і наступного разу набуде більшого маштабу. І звичайно нікого не покидає надія на реінкарнацію черкаського «Дніпра», і взагалі великого футболу, за яким вже дуже скучили усі черкащани.