Звернення Черкаських ультрас до керівництва ФК «Славутич»

Ми, віддані футбольні вболівальники міста Черкаси, щиро вдячні керівництву ФК «Славутич» за відродження футболу в нашому місті, та за створення футбольного клубу, в якому зможуть реалізувати себе вихованці місцевих футбольних шкіл.

Зазираючи в глибоку футбольну історію нашого краю, можна відзначити перші прояви організації та проведення матчів черкаськими колективами ще в далекому 1905 році, але офіційна дата створення професіональної футбольної команди в нашому місті – це 9 травня 1955 року. За свою глибоку футбольну історію, Черкащина не раз мала честь приймати на своєму полі грандів радянського футболу, а в незалежній державі черкащани були в кроці від виходу до Прем’єр-ліги. Піввікова футбольна історія Черкас творилася під різними назвами, але більшість часу, а саме впродовж 31 року, кращий професіональний клуб області гордо називався ФК «Дніпро».

Для відданих черкаських вболівальників два роки без футболу стали справжнім випробуванням. Адже матчі рідного футбольного клубу стали основою для об’єднання та згуртування людей, а для багатьох – невід’ємною частиною життя. У більшості з нас період існування ФК «Дніпро» Черкаси залишив в пам’яті яскраві враження, важливими стали честь і гідність міста, і вірність «Дніпру». Відсутність футболу не зламала нас, а навпаки дала можливість випробувати себе на стійкість та відданість улюбленій команді. Наше головне кредо – бути вірними традиціям. Тому ми завжди будемо виступати за збереження історично усталеної назви клубу – «Дніпро», і за червоно-біло-сині кольори команди, незалежно від зміни власників та спонсорів клубу. Ми не можемо допустити, щоб після багатьох років, які ми присвятили вболіванню за рідний клуб, нашими ідеалами нехтували.

Тому основні наші прохання і вимоги зводяться до наступного:

· перейменувати ФК «Славутич» в ПФК «Дніпро»;

· роком заснування клубу вважати 1955 рік;

· офіційними кольорами клубу затвердити червоно-біло-сині кольори.

Щоб уникнути накладок з юридичною особою «ФК Дніпро Черкаси», за якою налічується величезний борг, пропонуємо закріпити за клубом нову юридичну назву «ПФК Дніпро» (ПФК – Професійний Футбольний Клуб).

Важливим нюансом для нас є і дата заснування клубу, яка б свідчила про тривалу футбольну історію нашого краю. 1955 – рік зародження професійного футболу в Черкасах. З того часу змінювались клуби, змінювались назви, але завжди у головної команди міста, офіційною датою заснування значився 1955 рік.

Червоно-біло-сині кольори, до яких ми звикли за ці роки, є кольорами нашого міста, і ми б дуже хотіли бачити їх на формі та емблемі рідної команди.

З повагою, віддані вболівальники черкаського футболу.