Такий успіх — завжди приємно

Олександр ТРАВЯНКА

У минулому турі в Плисках відбулася історична подія для черкаського «Дніпра». Воротар чєркащан Євген Дейнеко забив феноменальний гол «Єдності». Це єдиний випадок за всю істо­рію виступів черкаської команди майстрів, коли воротар з гри здійснив результативний удар. Євген перевершив результат свого батька Анатолія — нинішнього тренера команди. Дейнеко-старший до матчу в Плисках залишався єдиним воротарем черкасців, якому вдалося забити гол у ворота суперника. Трапи­лась ця подія ще за союзних часів, 1991 року, коли Анатолій Вікторович реалізував пенальті. Напередодні центрального матчу туру у групі «А» зателефонували Євгену та попросили поділити­ся враженнями після гола-красеня, розповісти про настрій у ко­манді напередодні важливої зустрічі.

—  Євгене, ти, мабуть, здогадуєшся, чому тобі телефонуємо?

—  Так (сміється).

—  Гол-красень у матчі з «Єдністю» не  можна  оминути  увагою.  Можеш пригадати як тоді розгорталися події на полі?

—  Хвилині на 15-й йшла атака суперника з дальньою передачею, я вийшов з воріт, щоб підстрахувати оборонця, прийняв та обробив м’яч і сильно вдарив вбік воріт суперника. Дощ та вітер частково також зробили свою роботу. М’яч, вдарившись об землю, перелетів через воротаря та опинився у сітці воріт суперника.

—  Міг подумати, що удар може сенсаційно завершитися голом?

—  Та ні. Я робив свою роботу, захищав ворота.

—  А знаєш, що твій гол став унікальним і вперше за історію клубу воротарю вдалося забити з гри ?

—  Так, уже чув.

—  Ти перевершив успіх батька, який також забив, але лише з пенальті…

—  Звісно, приємно було записати до свого активу такий успіх.

—  Ця перемога дозволила «Дніпру» піднятися на перше місце в турнірній таблиці, але поки що лише за рахунок різниці за-битих — пропущених м’ячів. Як вважаєш, вдасться утриматися на першій сходинці?

—  Думаю, що втриматися зможемо, адже команда у нас нині сильна. Хоча незавадила б допомога місцевої влади.

—  Уже наступний матч твоя команда проведе з білоцерківським  «Арсеналом» і цей поєдинок буде центральним у турі. Чи приділяється особлива увага підготовці до цього матчу?

— Тренувальний процес змін не зазнавав. А підготовка до самого матчу залежить від кожного особисто. Розуміємо, що матч буде серйозним, тому і налаштовуємо себе відповідно.

—  Вивчити гру суперника мали змогу?

—  Ми б з радістю, але ж це — друга ліга. Тут навіть відеокасету із грою сво­го суперника не так легко дістати.

—  Євгене, нинішній сезон команда розпочала в другій лізі. Чи помітна різниця між першою та другої лігами?

—  Так, різниця відчутна.

—  Наостанок хотілося б дізнатися, які   все-таки   цілі   переслідуватиме «Дніпро» в цьому сезоні?

—  Хотілося б повернутися до першої ліги

05.09.2008 р. «Український футбол»