Перемога з черкаським акцентом

Віктор ЯРЕМЕНКО

Півзахисник черкаського «Дніпра» Микола Дремлюк у п’ятницю, 5 вересня, вдруге цього сезону на останніх хвилинах матчу влучним ударом головою урятував свою команду від нічиєї

Вперше у цьому чемпіонаті Дремлюк забив ЦСКА. Тоді на поле черкащанин вийшов на 85 хвилині зустрічі, а вже через три хвилини забив гол.

Минулого тижня у матчі лідерів чемпіонату ФК «Дніпро» і «Арсенал» (Біла Церква) вихованцю черкаського футболу Миколі Дремлюку місця в стартовому складі своєї команди вкотре не знайшлося. Проте свою відсутність на полі з початку матчу гравець зумів компенсувати, коли ввійшов у гру на 75-ій хвилині зустрічі. Поки Дремлюка не було на полі, його одноклубники свою ігрову і територіальну перевагу втілити в голи не змогли, хоча і діяли біля воріт суперника агресивно.

Ситуація у матчі змінилась за вісім хвилин до його закінчення. Після удару від кутового прапорця у виконанні Вадима Гонщика м’яч знайшов у штрафному майданчику голову Миколи Дремлюка, якому не залишалося нічого іншого, як послати смугастий у сітку воріт «Арсеналу».

Останні хвилини матчу пройшли під контролем господарів поля, що дало можливість головному арбітру зафіксувати сьому перемогу «Дніпра».

Гол Дремлюка став його п’ятим, забитим у складі черкаської команди. Тричі він відзначався взяттям воріт суперника, граючи у ФК «Черкаси» в 2000-2002 р.р. і 2003-2005р.р.

Ще хотілося б відзначити той факт, що із 13-ти м’ячів, забитих гравцями «Дніпра» у сезоні 2008/2009 років, десять на рахунку вихованців футболу Черкащини.

10.09.2008 р. «Вечірні Черкаси»