Черкаський «Дніпро» переміг конкурента

Олег КУКСА

Поєдинок у Черкасах був центральним у VІІІ турі в групі «А». Адже зустрічалися команди, які входили до групи лідерів. Перед цим туром «Дніпро», «Арсенал» і вінницька «Нива» мали в своєму активі по 19 очок, не зазнавши при цьому жодної поразки. Звітний матч виявився не вельми цікавим. У І таймі підопічні Анатолія Безсмертного практично не мали реальних нагод для взяття воріт. Можна відзначити хіба що небезпечний дальній удар під поперечину наприкінці першої 45-хвилинки, коли воротар «Арсеналу» Вітів перевів м’яч на кутовий.

Така ситуація в матчі змусила наставника «Дніпра» вдатися до великої кількості замін, які пожвавили гру господарів. Активно діяли на флангах Гонщик і Синьогуб. В одному з епізодів останній удало пройшов лівим флангом і зробив простріл у штрафний майданчик, але захисник устиг вибити м’яч на кутовий. Однак, за великим рахунком, надто небезпечних моментів біля воріт гостей не виникало. І тут удруге в цій першості фартовим для «Дніпра» виявився вихід на поле Миколи Дремлюка. Як і в матчі з ЦСКА, саме його влучний удар став вирішальним. Гонщик виконав навіс від кутового прапорця, і шостий номер черкаської команди влучно пробив головою під поперечину. Намагання футболістів «Арсеналу» уникнути поразки ні до чого не призвели. Це восьма перемога «Дніпра» в дев’яти поєдинках першості України.

12 вересня черкасці зіграють у Коростені з місцевим футбольним клубом.

17.09.2008 р. «Спорт та здоров’я»