«Дніпро» — «Нива»

Сергій ЗАВАЛЬНЮК

Суперники виявилися вартими одне одного, врешті, як і належить сусідам по турнірній таблиці. Зі стартовим свистком господарі задекларували своє бажання перевести епіцентр подій у карний майданчик гостей, але ті своїм активним пресингом, тримали суперника на безпечній відстані від власних воріт. Та все ж господарі вже у першій десятихвилинці мали можливість повести в рахунку, отримавши право на пробиття пенальті, однак капітану «Дніпра» Роману Поліщуку не вдалося переграти Бойка, який у подальшому спіймав справжній кураж і не раз рятував свою команду у критичних ситуаціях. Незважаючи на такий перебіг подій, та важке, внаслідок страшенної негоди поле, дніпряни намагалися і далі вести гру першим номером, але всі їхні намагання нівелювалися активним захистом подолян та блискучою грою їхнього кіпера. Свого ж шансу в атаці вінничани, на відміну від черкасців, втрачати не стали і наприкінці першого тайму стараннями Луця повели у рахунку.

Після поновлення гри господарі відразу намагалися відновити рівновагу, але численні заміни у складі не додали їхній грі потрібної стрункості — процент браку, що був високий і в першій половині гри, став ще більшим, і до небезпечних моментів справа вже не доходила. Незвиклі до втрати турнірних очок господарі почали зайве нервувати, що призвело до вилучення у їхньому складі — за грубий підкат поле залишив Сергій Козир. Але, незважаючи на такий невдалий стан справ, господарі і надалі намагалися створювати небезпеку біля воріт суперника, за що, врешті, і були винагороджені. Вадиму Гонщику на правому фланзі атаки вдалося на мить звільнитися від опіки кількох захисників «Ниви» і зробити подачу в район одинадцятиметрової позначки. Там перебував, чомусь ніким не прикритий, нападник «Дніпра» Юрій Скороход, якому не склало особливих труднощів головою переправити сферу у кут гостьових воріт, врятувавши таким чином свою команду від поразки і зберігши для неї статус лідера турнірних перегонів.

23.09.2008 р. «Український футбол»