«Дніпро» — «Рось»

Сергій ЗАВАЛЬНЮК

Незважаючи на солідний підсумковий рахунок, дуже непростою виявилася перемога для господарів — білоцерківська команда з перших хвилин запропонувала дуже щільний пресинг, до якого не всі з черкаської команди були готові. Та все ж таки, невдовзі, взявши під контроль ситуацію на полі, «Дніпру» вдалося повести у рахунку — після подачі кутового найкраще в ігровій ситуації розібрався захисник черкасців Ленський. Ще за кілька хвилин перевагу своєї команди міг збільшити Селезньов, але його удар з одинадцятиметрової позначки поцілив у каркас воріт. До перерви забитих голів глядачі більше не побачили, хоча нагоди, насамперед у господарів, для цього були.

Відразу по перерві гості мали свій найкращий шанс розпечатати ворота «Дніпра», коли після навісної передачі та наступного рикошету від когось з нападників «Росі» м’яч летів у кут воріт Дейнека, якому ціною надзусиль вдалося ліквідувати небезпеку.

Подвоїли рахунок дніпряни силами Гонщика, який, скориставшись помилкою кіпера білоцерківців, буквально закотив м’яча у порожні ворота. Коли ж після пенальті, призначеного за гру рукою та реалізованого Крамаром, рахунок ще збільшився на користь господарів, підсумок протистояння став уже очевидним.

Та попри все білоцерківці й надалі продовжували великими силами проводити атакувальні комбінації, але така їхня активність в атаці давала можливість господарям дуже вільно почуватися під час проведення своїх контратак. Але з усіх численних можливостей, що мали господарі в останні хвилини гри, вони використали лише одну, коли вихід сам-на-сам реалізував Янчук.

30.09.2008 р. «Український футбол»