«Нафком» — «Дніпро»

У гості до Броварів цього разу завітала команда — лідер групи та претендент номер один на підвищення в класі. Але, попри лідерський статус, три очки підопічним Анатолія Безсмертного далися нелегко. Впродовж майже всього першого тайму команди показували абсолютно рівну гру, і той же «Нафком», який перебуває в середній частині турнірної таблиці, супернику намагався не поступатися.

Першими пильність суперника перевірили гості. Крамар після десяти хвилин гри розібрався із захистом броварчан, проте влучно завершити атаку не зумів. А згодом і Мироненко бив небезпечно головою, але повз. Господарі ж відповіли набагато гостріше. На 20-й хвилині гри Негерей, який залишився без опіки захисників, зобов’язаний був забивати, але останньої миті послав м’яч над поперечиною. У другій половні другого тайму «Нафком» заграв впевненіше і все частіше став наближатися до воріт суперника. Але заміть того, щоб одну з атак довести до логічного завершення, господарі пропустили м’яч у свої ворота. Гонщик прострілив з гострого кута, а Скороход одним дотиком переправив м’яч у ворота.

У другому таймі дніпряни рішуче дали зрозуміти, що трьома очками навряд чи поділяться у цій зустрічі. Черговий простріл з гострого кута завершився другим взяттям воріт Іванова. І хоча з трибун здалося, що м’яч забив Гонщик, у рапорті арбітра все ж таки був зафіксований автогол Найко. Але на цьому броварчани зброї не склали і рішуче змагалися до останнього. Надія зажевріла після голу Негерея, який буквально розстріляв ворота суперника. Але досвідчений суперник, за рахунок класу не дозволив «Нафкому» сподіватися на щось більше, ніж гол престижу.

07.10.2008 р. «Український футбол»