«Дніпро» — «Верес»

Сергій ЗАВАЛЬНЮК

Напевно єдиним приємним моментом для господарів та їхніх уболівальників у цьому матчі був лише результат звітного протистояння. Сама ж гра видалася з розряду тих, що якнайшвидше хочеться забути.

У першій половині гри є сенс згадати лише її закінчення, коли гравці «Дніпра», очевидно, відчуваючи наближення конфіденційної розмови з головним тренером і його оцінки їхніх дій на полі, дещо пожвавили перебіг подій біля карного майданчика гостей і в кількох моментах лише неточність черкаських нападників врятувала гостей від справжніх неприємнос-тей.

Тайм другий, як і очікувалося, розпочався тиском господарів на ворота «Вереса», що зрештою й призвело до зміни рахунку. Оборонці рівнян, які до того без надзусиль відбивали навісні подачі у свій карний майданчик, проґавили візит до своєї зони знаного колись нападника, а нині півзахисника черкаської команди Юрія Грицини. Поява цього зовсім не гренадера за статурою була для кремезних захисників зовсім неочікуваною, і йому вдалося ударом головою спрямувати м’яч у кут воріт рівнян.

Після пропущеного гола у діях гостей з’явилося бажання зрівняти рахунок, але реальної небезпеки їм зрештою створити так і не вдалося. «Дніпро» ж мав нагоду закріпити свою перевагу, але неточність нападників команди господарів залишила рахунок мінімальним.

14.10.2008 р. «Український футбол»