Одинадцята перемога «Дніпра»

Олег КУКСА

Черкаський «Дніпро» продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю групи «А» першості України серед команд другої ліги. Підопічні Анатолія Безсмертного здобули вже одинадцяту перемогу в 14 зіграних матчах.

Цього разу черкасці на власному полі з мінімальним рахунком 1:0 обіграли рівненський «Верес». Щоправ­да, у звітному поєдинку футболісти «Дніпра» не продемонстрували таку ж яскраву гру, як у попередньому домашньому матчі з «Россю». Перші півгодини взагалі минули без якихось серйозних моментів біля воріт обох суперників. Лише наприкінці тайму господарі активізувалися. Спочатку міг відзначитися Скороход, якого партнери вивели до воріт «Вереса». Але Юрій перекинув м’яч і через голкіпера, і через ворота. За кілька хвилин наші земляки провели швидку атаку, яку ударом головою завершував Крамар — голкіпер на удар зреагував, а Скороход на добиванні був неточним.

Після перерви господарі відразу пішли вперед, і вже перша атака завершилася досить небезпечним ударом Крамара — м’яч пройшов поруч зі штангою. Та все ж на 55-й хвилині черкасцям удалося забити. Після навісу від кутового прапорця головою влучно пробив Юрій Грицина, відкривши таким чином лік своїм голам у складі черкаської команди. За кілька хвилин реальний шанс збільшити перевагу «Дніпра» втратив Скороход. Вийшовши сам на сам, нападник пробив вище воріт.

Що стосується гостей, то вони діяли доволі непогано, добре контролювали м’яч, проте особливих загроз біля воріт Дейнека не створили. Запам’ятався хіба що момент у середині другого тайму, коли після навісу з флангу гравець «Вереса» пробивав в один дотик, але Євген зреагував на цей удар. У свою чергу господарі наприкінці матчу двічі непогано виконували штрафний удар. Спочатку Бессалов відправив шкіряну кулю вище воріт, а на останній хвилині потужний удар Селезньова парирував голкіпер.

Найближчі переслідувачі «Дніпра», вінницька «Нива» та ЦСКА, теж здобули перемоги, тому, як і раніше, черкаська команда на 5 очок випереджає «Ниву» і на шість — ЦСКА. 17 жовтня «Дніпро» в гостях зіграє з другою командою львівських «Карпат».

15.10.2008 р. «Молодь Черкащини»