Лідера поставлено на коліна

Матч проти лідера молоді карпатівці очікували з особливим інтересом: тренерам та гравцям після двох перемог над суперниками з нижньої частини турнірної таблиці було цікаво дізнатися, на що вони здатні в протистоянні з одноосібним лідером. Одразу зазначимо, що підопічні Володимира Вільчинського на фоні „Дніпра” дивилися зовсім непогано.

Вже перша атака господарів завершилася порушенням правил зі сторони гостей проти Андрія Левчука і Володимир Гудима зі штрафного метрів з 18-ти перекинув м’яч через стінку у стилі Мішеля Платіні. Кіпер дніпрян Євген Дейнеко не мав жодних шансів врятувати свою команду від неприємностей – 1:0.
Вдалий початок додав нашій команді впевненості і „зелено-білі” й надалі шукали щастя біля воріт дніпрян. Швидко оговталися від шоку і підопічні Анатолія Безсмертного, тож глядачі стали свідками цікавої гри, в якій кожна з команд на атаку суперника відповідала не менш гострими діями. Однак завдяки злагодженій грі оборонців та впевненим діям кіперів справа до по-справжньому гольових моментів у перші 45 хвилин більше практично не доходила. Лише перед самим свистком на перерву „Карпати-2” могли подвоїти свою перевагу, коли після подачі кутового невдало зіграв на виході Дейнеко, але спочатку Володимир Підвірний, а за мить Дмитро Яджин не зуміли проштовхнути м’яч у сітку.

Другий тайм видався доволі нервовим: обидві команди багато фолили (арбітр п’ять разів діставав з кишені гірчичник) і припускалися великої кількості невимушених помилок. Додавши в активності, дніпряни на якийсь час захопили ініціативу. Однак потрібно віддати належне молодим карпатівцям. Вони не розгубилися під тиском значно досвідченішого суперника (середній вік гостей більш як на шість років більший ніж у господарів) на чолі з добре знаним колишнім київським динамівцем 37-річним Юрієм Грициною і не лише надійно оборонялися, а й при першій-ліпшій нагоді гостро контратакували. А найкращими в складі господарів були Юрій Мартищук та Володимир Гудима. Перший своєю надійною грою у рамці та на виходах додавав впевненості юним партнерам, а автор єдиного м’яча у матчі завдяки швидкості та індивідуальній майстерності до останніх секунд зустрічі не давав спокою обороні гостей.

І все ж за шість хвилин до фінального свистка м’яч таки побував у воротах Мартищука. Але за мить до того арбітр на лінії зафіксував офсайд, а післяматчевий відеоперегляд підтвердив правильність його рішення. Тож „Карпати-2” одержали третю перемогу поспіль, а „Дніпро” вперше в сезоні відчув смак поразки.

17.10.2008 р. Інформаційний центр ФК «Карпати».