«Карпати-2″ — «Дніпро»

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

Коли на поле армійського стадіону вийшов лідер першості та ще й без жодної поразки, пригадалося, що в минулому сезоні саме «Карпати-2″ завдали єдиної у сезоні поразки ФК «Княжа», який і здобув право грати у першій лізі. І цього разу історія повторилася. Молода львівська команда зуміла дати бій досвідченому супернику та форсувати «Дніпро».

Вже перша атака господарів завершилась порушенням правил проти Андрія Левчука, і Володимир Гудима зі штрафного пробив повз «стінку» у верхній кут воріт черкащан.

Гості відповіли дальнім, але неточним ударом Павелька. В середині тайму «Карпати-2″ виконали два поспіль кутових, і Володимир Підвірний, випередивши воротаря, пробив упритул з дальньою стійкою. Гості атакували досить потужними силами, але впевненість на виходах воротаря Мартищука передавалась його партнерам по команді. Львів’яни не грали на утримання рахунку, і до атак навіть підключалися захисники, зокрема після удару Табена Дейнеко невдало парирував м’яча, а захисники вибили його на кутовий. А наприкінці тайму Мартищук знову рятує ворота після дальнього удару сходу Єлісєєва.

Другий тайм пройшов за переваги лідера змагань, який зусиллями 37-річного Грицини, до речі, колишнього одноклубни-ка керманича гостей Анатолія Безсмертного у складі чемпіона країни «Динамо», намагався налагодити комбінаційні дії і переламати хід поєдинку. Після кутового підступно пробивав Селезньов, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Також над поперечиною воріт пробив і Грицина. Натиск черкащан зростав, але львівський захист досить холоднокровно руйнував хвилі дніпровських атак. Гості часто застосовували й дальні удари, але Безсалову, Сизихіну бракувало влучності. А в одному з епізодів Мартищук у падінні ловить м’яча після удару все того ж Сизихіна, нагадавши старий вислів, що «хороший воротар — це півкоманди». На 83-й хвилині м’яч після удару Юрія Скорохода таки побував у сітці воріт «Карпат-2″, але боковий арбітр зафіксував при цьому положення поза грою.

21.10.2008 р. «Український футбол»