«Дніпро» — «Бастіон»

«Дніпро» — «Бастіон»

Сергій ЗАВАЛЬНЮК

Звісно ж «Дніпро» хотів перемогти, тим більше, після візиту до Львова, який не приніс лідеру очкових здобутків. Але зробити це футболісти черкаської команди намагалися без зайвого перенапруження, вважаючи, що забиті голи мають з’яви-тися самі собою — варто лише тримати м’яча ближче до воріт суперника.

Така тактика могла спрацювати — зовсім не безгрішна оборона гостей періодично дозволяла, більше спонтанно, аніж планомірно, створювати гольові моменти біля власних воріт, які переважно виникали після навісних флангових подач, але скористатися такими дарунками нікому з черкасців не пощастило.

Гол, що визначив підсумок гри, був забитий зі штрафного удару майже з лінії карного майданчика, що був призначений за гру рукою капітана «Дніпра» Сергія Селезньова.

Часу, щоб відігратися, у господарів було вдосталь, але всі їхні шаблонні атаки досить легко відбивалися захистом іллічівців, а намагання нав’язати непоступливим гостям силову боротьбу завершувалося негайними свистками молодого київського арбітра, який, варто зазначити, намагався своїм постійним втручанням у гру за найменшого силового контакту суперників бути одним із найпомітніших учасників звітної гри.

28.10.2008 р. «Український футбол»

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий