Не все гаразд у господарстві «Дніпра»

Олег КУКСА

Футболісти черкаського «Дніпра» зазнали другої поспіль поразки в першості України. У XVI турі підопічні Анатолія Безсмертного на власному полі програли «Бастіону» з Іллічівська з рахунком 0:1.

Цього разу лідер групи «А» постраждав від команди, яка лише нинішнього сезону дебютувала в неаматорських змаганнях. Черкасці відразу повели наступ на ворота суперника, немов намагаючись довести своїм уболівальникам, що поразка у Львові — прикра випадковість. Однак, як показали подальші події, нині «Дніпро» перебуває не в найкращому ігровому стані. Це наочно продемонстрував і поєдинок із «Бастіоном».

Активність господарів призвела в першій половині першого тайму до кількох доволі небезпечних моментів біля воріт команди з Одещини. Зокрема, двічі завдавав ударів Крамар — в обох випадках гостей виручив їхній голкіпер. Узагалі страж воріт «Бастіону» був найкращим у своїй команді, відбивши все, що летіло в рамку. Намагався активно діяти Янчук, який цього разу вийшов у стартовому складі, замінивши хворого Скорохода. Проте нічим особливим форвард не запам’ятався. А ось друга половина першого тайму була малоцікавою — команди не створили жодного більш-менш небезпечного моменту біля воріт одна одної.

Після перерви господарі також розпочали активно. Але на 53-ій хвилині отримали м’яч у власні ворота. За гру рукою арбітр зустрічі призначив штрафний майже на лінії карного майданчика «Дніпра». Поки Дейнеко вибудовував «стінку», Коваленко сильно пробив низом, і м’яч опинився в сітці. Намагання черкасців змінити ситуацію на свою користь нічого не дали. Хоча нагоди для того, щоб відігратися і навіть здобути перемогу, їм випадали. Найреапьніший шанс забити в середині другого тайму мав юний Мироненко. Після прострілу з флангу він бив майже впритул, але знову на шляху м’яча став воротар «Бастіону». Був також досить непоганий удар головою Крамара — шкіряна куля пролетіла над поперечиною. А ще в одному епізоді Дремлюку, який опинився перед воротами, не дали, як слід, пробити захисники.

Поразка «Дніпра» дозволила його переслідувачам скоротити відставання. 31 жовтня підопічні Анатолія Безсмертного мають зіграти в гостях з другою командою «Десни», яка у звітному турі не з’явилася на матч до Щасливого з «Княжою-2».

29.10.2008 р. «Молодь Черкащини»