«Дніпро» — «Нива»

«Дніпро» — «Нива»

Сергій ЗАВАЛЬНЮК

Важкі погодні умови, мінімальна кількість глядачів і малоприваблива гра у виконанні господарів поля — все це про матч лідерів другої української ліги.

Чому у звітному протистоянні лідер показав такий беззубий футбол — зрозуміти важко. Можливо, черкасців розслабила виїзна перемога у попередньому турі над столичним ЦСКА, а можливо, були й інші причини.

Так чи інакше, а по-справжньому небезпечних моментів за всю гру господарям створити не вдалося, вони ніби і намагалися іти вперед, але робили це якось механічно, що не створювало загрози для оборони суперника.

На відміну від дніпровців, гравці «Ниви» впродовж всього матчу показали високу функціональну готовність — постійно пресингуючи суперника, вони надійно тримали епіцентр подій далеко від власного карного майданчика, не забуваючи при цьому про вилазки до воріт господарів. Одна з таких атак і закінчилася голом, який і визначив підсумок протистояння. Прицільний удар з середньої дистанції у виконанні Малого в середині першої половини гри не змогли блокувати ні оборонці, ні воротар Дейнеко.

Часу для адекватної відповіді у черкасців було більше, ніж достатньо, але їхні намагання атакувати великими силами ніяких дивідендів не принесло, натомість гості могли збільшити свою перевагу, але більше голів глядачі не побачили.

25.11.2008 р. «Український футбол»

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий