Футболісти «Дніпра» два місяці сидять без зарплати

Вікторія МАЛЬОВАНА

Схоже, що економічна криза в країні торкнулася і спорту. Зокрема, має проблеми черкаський ФК «Дніпро» – футболісти вже два місяці не отримують зарплати.

Наставник «дніпрян» Анатолій Безсмертний говорить про невизначеність долі клубу. «Якщо не буде підтримки міської влади, навряд чи команда існуватиме далі», – наголошує головний тренер «Дніпра».

А тим часом його команда має вже другу поспіль домашню поразку. У ХХ турі чемпіонату черкащани з рахунком 0:1 поступилися тернопільській «Ниві», яка замикає першу трійку лідерів другої ліги групи А. Втім, цей неприємний факт не зміг «вибити» «Дніпро» з першої сходинки «турнірки», однак ризиковано скоротив різницю між найближчими переслідувачами черкаських футболістів. Від ФК «Дніпро», який має 42 очки в активі, лише на одне очко відстає вінницька «Нива».

У рамках ХХІ туру чемпіонату 26 листопада черкащани зіграють з СК «Поділля» з Хмельницького (14-та сходинка турнірної таблиці).

26.11.2008 р. «Прес-центр»