«Дніпро» розгубив перевагу

Олег КУКСА

Розчарованими залишали трибуни вболівальники «Дніпра» після останнього в цьому році домашнього поєдинку команди. Підопічні Анатолія Безсмертного на власному полі поступилися тернопільській «Ниві» з рахунком 0:1.

Найбільше занепокоєння викликала гра черкаської команди – велика кількість помилок у захисті та беззубі дії в атаці. Господарі начебто й атакували більше, але по-справжньому небезпечних моментів біля воріт суперника створено не було. Натомість футболісти «Ниви» досить гостро контратакували, не раз створюючи труднощі для оборони черкасців. Рахунок було відкрито в середині першого тайму. 20-річний Малий на лінії штрафного майданчика обіграв опонента і влучно пробив у дальній кут – Дейнеко-молодший виявився безсилим. Відразу після цього удару здалеку завдавав Грицина, але м’яч пролетів над поперечиною. «Нива» відповіла небезпечним штрафним. Наприкінці першого тайму непоганий шанс відновити рівновагу мав Синьогуб – він пробивав метрів з 15-ти, однак влучив прямо в руки голкіперу.

У другому таймі на полі мало що змінилося. Господарі марно намагалися протаранити захист суперника. А ось «Нива» володіла кількома можливостями, аби збільшити перевагу. В таких епізодах «Дніпро» виручав Дейнеко.

Поразкою черкасців скористалася вінницька «Нива», яка здобула вольову перемогу в Миколаєві та впритул наблизилася до «Дніпра».  Зовсім поруч перебуває і тернопільська «Нива».

26 листопада команди другої ліги завершують осінню частину першості. Футболісти «Дніпра» зіграють у Хмельницькому з «Поділлям».

26.11.2008 р. «Молодь Черкащини»