«Поділля-Хмельницький» — «Дніпро»

Віктор КОТОВ

Перший голевий момент суперники створили на 16-ій хвилині: це Янчук прорвався центром до штрафної хмельничан і пробив у лівий нижній кут. Дуднік! Незабаром Колесников відповів тим самим. Дейнека був змушений залишити межі свого карного майданчика, щоб ліквідувати загрозу. Всередині тайму „Дніпро” відкрив рахунок: після прострілу Беспалов одним дотиком переправив „смугастого” під поперечину воріт господарів – 0:1. На 34-ій хвилині Козелко пройшов майже до кута воріт черкащан, але Грицина вибив м’яча на кутовий. Перед перервою лемі шевський „пострілом” метрів із двадцяти п’яти перевірив пильність Дейнеки. По перві активніше діяли хмельничани, але після кутових у виконанні Зайця нападники господарів гостроти створити не змогли. На 68-ій хвилині Колесников, увійшовши у штрафний суперників, взявся пасувати Костриць кому. А дарма! Лідер першості України в групі „А” другої ліги побачив, що „шальки терезів” захиталися, і різко додав у русі, й біля воріт Дудніка з’явилась небезпека. Спочатку Миро ненко перевірив пильність хмельницького кіпера. На 74-ій хвилині Синьогуб взагалі бив упритул. Дуднік у карколомному стрибку врятував свою команду. А за дві хвилини Костянтин не зміг зреагувати на удар Крамара – 0:2 …