Черкасам знову згадали Мостового

Олексій КОМАРОВСЬКИЙ

Зимовий лідер західної зони другої ліги черкаський «Дніпро» опустився з першої сходинки турнірної таблиці на другу. Пов’язано це з тим, що із черкасців знято три турнірних очки. Причина, як випливає з повідомлення прес-служби ПФЛ, тягнеться ще з минулого сезону. Тоді «Дніпро» не виконав трансферних зобов’язань перед футбольним клубом «Металург» (Донецьк) за перехід гравця Артема Мостового. Наприкінці минулого сезону з дніпрян уже зняли три очки, їх не вистачило для збереження прописки, і команда понизилася в класі. Досі клуб із Черкас з донеччанами не розрахувався, а тому Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ ухвалив повторне рішення зняти з «Дніпра» три очки, а також зобов’язати черкаський клуб виконати трансферні зобов’язання перед ФК «Металург». Надати відповідне підтвердження до КДК дніпряни мають протягом семи діб із моменту отримання рішення. Як пояснили в ПФЛ, рішення КДК ФФУ оскарженню не підлягає.

Наразі гравця у таборі дніпрян давно немає, в новому сезоні до закриття літнього трансферного вікна Артем Мостовий був у заявці за ФК «Львів», а на осінню частину поточного сезону був заявлений за чернігівську «Десну».

13.01.2009 р. «Український футбол»