«Дніпро» поплатився за старі грі

Олег КУКСА

Професіональна футбольна ліга України ухвалила рішення зняти 3 турнірні очки з футбольного клубу «Дніпро» (Черкаси) за те, що клуб не розрахувався з донецьким «Металургом» за футболіста Артема Мостового, який виступав за черкаську ко­манду минулого сезону.

Як повідомили в клубі, апеляцію на це рішення подано не було. Натомість ФК «Дніпро» звернувся до ПФЛ з вимогою зняти З очки з команди І ліги «Нафтовик» (Охтирка), яка й досі не розплатилася з черкаським клубом за перехід футболіста Євгена Одинцова (останній, до речі, разом з голкіпером «Дніпра» Євгеном Дейнеком перебуває на оглядинах в криворізькому «Кривбасі»).

Таким чином, лідером групи «А» стала вінницька «Нива», яка тепер на 2 очки випереджає «Дніпро». Втім, за неперевіреною інформацією вінницьку команду нині розпущено, а гравці та тренери шукають нове місце роботи.

Наводимо рішення ПФЛ України щодо зняття трьох очок з ФК «Дніпро» (Черкаси).

Професіональна футбольна ліга інформує, що за невиконання футбольним клубом «Дніпро» Черкаси трансферних зобов’язань перед футбольним клубом «Металург» Донецьк за перехід футболіста А. Мостового КДК ФФУ ухвалив таке рішення від 20 листопада 2008 року:

«1. У відповідності до пункту 1.29 статті 21 Дисциплінарних правил ФФУ, за невиконання рішення КДК ФФУ від 16 жовтня 2008 року, згідно з пунктом 3.8 статті 14 Дисциплінарних правил ФФУ, позбавити ФК «Дніпро» Черкаси трьох турнірних очок.

2. ІАЦ Професіональної футбольної ліги України внести відповідні зміни до турнірної таблиці.

3. Зобов’язати ФК «Дніпро Черкаси виконати трансферні зобов’язання перед ФК «Металург» Донецьк за перехід футболіста А. Мостового, згідно з пунктом 4 трансферного контракту, та надати відповідне підтвердження до КДК протягом 7 діб з моменту отримання рішення».

На виконання цього рішення Федерація футболу України листом від 8 січня 2009 року зобов’язала ПФЛ позбавити ФК «Дніпро» Черкаси трьох турнірних очок. У зв’язку з цим унесено відповідні зміни до турнірної таблиці за підсумками першого кола змагань сезону 2008/2009 рр. серед команд групи «А» другої ліги.

14.01.2009 р. «Молодь Черкащини»