Чутки про «смерть» черкаського «Дніпра» перебільшені

Олег КУКСА

Останнім часом серед уболівальників та небайдужих до футболу людей поширилися чутки про те, що черкаська футбольна команда «Дніпро» припинила своє існування. По коментар ми звернулися до директора клубу Юрія Колесника.

- Ці чутки на сьогодні не мають під собою підгрунтя, — зазначив Юрій Миколайович. — Команда, як і планувалося, має зібратися 2 лютого, щоб розпочати підготовку до другої частини першості України. На середу заплановано зустріч із президентом ФК «Дніпро» Альбертом Залялутдіновим із цього приводу.

На сьогодні голкіпер «Дніпра» Євген Дейнеко продовжує перебувати на оглядинах у криворізькому «Кривбасі». А ось Вадим Гонщик та Євген Єлісєєв повернулися з табору луганської «Зорі». Крім того, за словами Юрія Колесника, цього тижня на оглядини в один із клубів може вирушити Антон Крамар.

21.01.2009 р. «Молодь Черкащини»