«Дніпро» розформують?

Вікторія Мальована

Запланований на 2 лютого навчально-тренувальний збір ФК «Дніпро» відтерміновано. Коли команда вийде з відпустки – невідомо ні тренеру, ні директору клубу.

За словами головного тренера черкащан Анатолія Безсмертного, усе залежить від рішення президента «Дніпра» пана Залялутдінова. Із Альбертом Рафаелевичем, який проживає у Києві, регіональні менеджери команди не можуть вийти на зв’язок. Щойно це станеться, запевняють у клубі, зустріч, де з’ясують подальшу долю футболістів, буде призначена.

Тим часом фінансове становище у «Дніпрі» важко назвати стабільним. Гравці три місяці не отримують зарплати і преміальних. Тому не дивно, що в спортивних колах Черкас все впертіше ширяться чутки про розформування команди. «Все може бути. Якщо команда нікому не потрібна – це можливо», – коментує Анатолій Безсмертний.

04.02.2009 р. «Прес-центр»