ФК «Дніпро» більше нема?

Вікторія Мальована

Футбольний клуб із більш ніж півстолітньою історією – черкаський «Дніпро» – практично на межі розпаду. Ймовірність того, що із 4 квітня команда продовжить перегони у весняному колі першості України, нікчемно мала.

– 28 лютого ми зустрічалися з президентом клубу паном Залялутдіновим. Він повідомив, що відмовляється від фінансу-вання клубу, – сказав «Прес-Центру» директор «Дніпра» Юрій Колесник. – Найімовірніше, команда не братиме участі у чемпіонаті.

Як зазначають в обласному відділенні Федерації футболу України, «Дніпро» можна було б урятувати злиттям із «Ходаком», який виступає в обласному чемпіонаті. Проте, каже Юрій Колесник, варіанта «Ходак-Дніпро», швидше за все, не вийде – у «Дніпра» купа боргів із зарплати футболістам, до Пенсійного фонду, за трансфер Артема Мостового…

Із листом до голови облдержадміністрації Олександра Черевка звернувся президент Професійної футбольної ліги Святос-лав Сирота. У листі він просить упродовж найближчого часу відшукати можливість надати допомогу футбольній команді для її подальшої участі в першості країни.

04.03.2009 р. «Прес-центр»