ФК «Дніпро» нікому не потрібний?

Олег КУКСА

Футболісти черкаського «Дніпра» так і не розпочали підготовку до другої частини першості України. І це, незважаючи на те, що змагання розпочнуться вже через місяць. Як кажуть у клубі, схоже не те, що, як це не прикро, команда припинить своє існування і зніметься з першості, а гравці отримають статус вільних агентів.

Тим часом ситуація навколо «Дніпра», схоже, більше непокоїть керівництво професіональної футбольної ліги України, ніж президента клубу. Керманич ПФЛ Святослав Сирота звернувся з листом до голови Черкаської облдержадміністрації Олександра Черевка з проханням допомогти зберегти команду для міста та області. У ньому, зокрема, йдеться:

« … наші співвітчизники мають не так багато можливостей для відпочинку. А футбол, враховуючи його доступність, є для них останньою справжньою віддушиною, завдяки якій вони хоч на якийсь час зможуть забути про свої нагальні проблеми. Знаючи, наскільки Ви переймаєтеся долею Черкащини, сподіваюся, моє прохання не пройде повз Вашу увагу і за Вашої безпосередньої підтримки «Дніпро» отримає друге дихання.

Зі свого боку, за погодженням з першим віце-президентом, виконавчим директором Федерації футболу України Бандур-ком О.І. пропоную провести робочу нараду за Вашою участю спільно з керівництвом ФФУ, ПФЛ та власниками ФК «Дніпро» з метою пошуку оптимальних шляхів збереження футбольного клубу».

Тим часом футболісти «Дніпра» потихеньку працевлаштовуються в інших командах. Так, голкіпер Євген Дейнеко підписав контракт із криворізьким «Кривбасом» і був внесений у заявку команди на поєдинок чемпіонату України із донецьким «Металургом» (щоправда, на полі він так і не з’явився).

04.03.2009 р. «Молодь Черкащини»